závod je zrušen

BIATEC RACE Z MORAVY DO PRAHY je 345 km dlouhý štafetový závod družstev. 6 nebo 9 až 12-členné týmy vystartují z Valtic na Moravě v sobotu dopoledne, běží non-stop ve dne i v noci a v neděli odpoledne doběhnou do cíle závodu na nábřeží Vltavy v Praze. Propozice >
Registrace 2017

2017-01-10 00:06:00

Postup registrace. Pro stávající kapitány týmů, stačí si vytvořit tým pro následující ročník. Využít můžete i funkci kopírovat tým z roku 2016 a jen ho pak aktualizovat.

Zaregistrujte se co nejdříve a využijte co nejvýhodnější startovné. Zavedli jsme nový způsob cenových skupin startovného, viz
PLATBA STARTOVNÉHO.

Každý účastník běhu Biatec Race získá atraktivní funkční tričko a každý, kdo doběhne do cíle účastnickou medaili.

BIATEC RACE SLEVA

2016-12-09 15:06:06

Pro týmy, které se rozhodnou zúčastnit obou štafetových běhů Biatec Race - od Tater k Dunaji i z Moravy do Prahy, je sleva na druhé startovné 30%.

Sleva se nepřiděluje automaticky, je potřeba o ni požádat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. před uhrazením startovného na druhý běh! 

Sleva bude poskytnuta kapitánovi, který má pod stejným e-mailem vytvořený tým na oba závody. Kapitánovi týmu zašleme fakturu se slevou 30% z aktuálního startovného v době žádosti.

Od štartu 149 dnů 17 hodin 6 minut

 

      Mediální partneři